מפקד חדש לעוצבת אדירים

סא"ל נמרוד ציבולסקי מונה למפקד אגד ארטילרי 7338, והחליף את אל"מ גדי דרור ששירת בתפקיד כשנתיים. "יש בי אמון גדול ביכולת לנצח, בזכות אלו שעומדים מולי – טובי החברה הישראלית, לוחמים, מפקדים ושדרת המילואים שמנהלים חיים כפולים ומלאי מחויבות", אמר המפקד הנכנס

מאת מערכת תמיד תותחן

צילום: דו"צ

היום (ד') מונה בטקס חגיגי סא"ל נמרוד ציבולסקי למפקד עוצבת "אדירים", אגד ארטילרי 7338, והחליף את אל"מ גדי דרור ששירת בתפקיד במשך השנתיים האחרונות.

הטקס נערך במעמד מפקד עוצבת הגליל תא"ל רפי מילוא, קצין תותחנים ראשי תא"ל אבירם סלע, משפחות שכולות, קצינים ונגדים, מפקדים בקבע ובמילואים, בני משפחה ומוזמנים נוספים.

מפקד האגד היוצא, אל"מ דרור, סיכם את כהונתו אמר כי "במהלך תקופה זו פגשתי אנשי מילואים רציניים עם תחושת שליחות והקרבה אישית למימוש המוכנות והכוננות של האוגדה ומערך האש, רוצה לומר לכם בפשטות אתם 'חוד החנית' של החברה הישראלית, מעריך מאוד את עשייתכם אתם חזות הכל בעיניי".

לאחר מכן פנה למחליפו ואמר, "ציבולסקי ידידי, אתה קצין מבריק ומרשים, פעלנו ביחד בהכשרת הפיקוד לפני מספר שנים, שם ראיתי מקרוב שהינך מפקד של אנשים, דוגמה אישית והשראה לחיילים ולמפקדים תחת פיקודך. האגד מקבל מפקד מצווין מהטובים בחיל התותחנים ואני בטוח בהצלחתך בתפקיד".

"היום אני מקבל על עצמי בגאווה ובאחריות את הפיקוד על עוצבת 'אדירים', אגד 7338 ומערך האש של עוצבת הגליל, אני מקבל על עצמי את המוכנות לכל תרחיש מבצעי בשגרה, בחירום ובמלחמה ומבין את גודל האחריות", הצהיר סא"ל נמרוד ציבולסקי. "יש בי אמון גדול ביכולת לנצח, בזכות אלו שעומדים מולי – טובי החברה הישראלית, לוחמים, מפקדים ושדרת המילואים שמנהלים חיים כפולים ומלאי מחויבות.

"מפקדים ולוחמים, שיהיה לכולנו בהצלחה. הצלחתכם היא הצלחתי והצלחתנו זאת הברירה היחידה שלנו. זה מה שעם ישראל מצפה מאיתנו – לנצח".