משפחת האש מתרחבת: מחזור יולי 17′ התגייס

לוחמי העתיד של חיל התותחנים הצטרפו לשורות החיל. קצינים ולוחמים מהחיל קיבלו את פניהם בלשכת הגיוס והסבירו להם על המשך דרכם בחת"ם. גם קתמ"ר ושר הביטחון הגיעו לברך את המתגייסים הטריים

מאת מערכת תמיד תותחן     2017/08/02 - 11:35:02

בבוקר ה-31 ביולי התייצבו לוחמי העתיד של חיל התותחנים בלשכת הגיוס בבסיס תל השומר, מלווים בבני משפחה וחברים שהגיעו לרומם את רוחם ולאחל להם הצלחה בדרכם החדשה.
בלשכת הגיוס קיבלו את פניהם של מחזור יולי 17′ חיילים וקצינים מחיל התותחנים, שענו על שאלות המתגייסים והוריהם והסבירו להם מה צפוי ללוחמים החדשים בהמשך שירותם, החל מתקופת ההכשרה בשבטה ועד לשילובם במערכי החיל השונים. בראש נציגות החיל ביום הגיוס עמד קתמ”ר, תא”ל אלון קלוס, כאשר גם שר הביטחון אביגדור ליברמן, ששירת בעבר בחיל התותחנים, הגיע לברך את לוחמי העתיד של החיל.
בשיחה עם המתגייסים הטריים, אמר שר הביטחון ליברמן: “אתם מתגייסים היום להיות חלק מצה”ל, ואני בטוח שהוריכם ואתם נרגשים מאוד. חיל התותחנים הוא חיל חשוב ומשמעותי במאמץ המלחמתי של צה”ל, ושיתוף הפעולה שלו עם כוחות האוויר, היבשה והים בזמן לחימה הוא קריטי להצלחה מול הארגונים והמדינות שמנסים לפגוע בנו.
“חיל התותחנים הוא חיל מתוחכם מאוד עם אמצעי לחימה חדישים ומדויקים, והעובדה שצה”ל בחר בכם לשרת בתותחנים, מעידה קודם כל על רמתכם האישית הגבוהה. אני מקווה לפגוש את חלקכם גם בעתיד, במגרש המסדרים של בית הספר לקצינים, וגם מי שיבחר לא להיות מפקד, אני בטוח שהשירות בתותחנים יעצב אתכם, יפגיש אתכם עם חברים חדשים וילווה אתכם בהמשך החיים. כמי שהיה בתותחנים אני אומר לכם שכל אחד מכם יכול להיות שר הביטחון. שיהיו לכם גיוס ושירות קלים, תהיו חיילים טובים ותחזרו הביתה בשלום”.
מערכת תמיד תותחן מאחלת למתגייסים גיוס קל ושירות משמעותי, ומברכת אותם על הצטרפותם למשפחת התותחנים!
***
תמונות נוספות מיום הגיוס יתפרסמו בכתבה מצולמת מיוחדת בגיליון 63 של מגזין “תמיד תותחן”, שיראה אור לקראת ראש השנה.