תלמידי גימנסיה ירושלים בגדנ”ע של חטיבת האש 282

כ-130 תלמידי כיתה י"א השתתפו בפעילות הגדנ"ע של החטיבה, אותה הוביל גדוד 334. קצינים ולוחמים מחטיבה 282, ששימשו כמפקדים בגדנ"ע, נרתמו כדי לעודד את המוטיבציה לגיוס לקרבי ולתותחנים בפרט

מאת מערכת תמיד תותחן     2019/02/03 - 16:45:03

בשבוע שעבר התקיימה לראשונה פעילות גדנ”ע חטיבת האש 282 בהובלת גדוד 334 ובשיתוף עם גימנסיה ירושלים. הפעילות חשפה את הנערים והנערות לשירות בחיל התותחנים וסיפקה טעימה מהחווייה הצבאית ומחוויית הטירונות.
ביום שלישי הגיעו לבא”פ אליקים כ-130 תלמידי כיתות י”א מהגימנסיה. הם לבשו מדים, חולקו לצוותים ומחלקות, עברו פעילויות שדאות והתנהלו כחיילים למשך שלושה ימים. המפקדים בגדנ”ע, קצינים ולוחמים מחטיבה 282, נרתמו כדי לעודד את המוטיבציה לגיוס לקרבי ולתותחנים בפרט.
“אנחנו רואים חשיבות גדולה בחשיפת הדור הצעיר לשירות משמעותי בצבא, שירות במקום בו הם נדרשים לתת מעצמם ובו זמנית לקבל ולהתפתח”, משתף סגן ישראל בראון, מפקד מחלקה בגדוד שפיקד על התלמידים במהלך הגדנ”ע. “לאורך השבוע ראינו את ההשפעה על הנערים והנערות, שהחלו להתעניין, לשאול שאלות, ולחשוב איך הם יכולים לתרום. שילבנו פעילויות שדאות וגיבוש, ענינו על שאלות והכנסנו תכנים רבים על רוח צה״ל והערכים המובילים את כולנו”.