![](https://www.beithatothan.org.il/wp-content/themes/ebtech/assets/img/IDF_new.png)
לאות ולעדות
![](https://i0.wp.com/www.beithatothan.org.il/wp-content/uploads/2020/05/בהגאת-תותרי.png?fit=268%2C386&ssl=1)
כי סמ"ר
בהגאת תותרי
מ.א 7726817
מילא תפקידו
צל"ש מפקד אוגדה
![](https://i0.wp.com/www.beithatothan.org.il/wp-content/uploads/2020/05/צלש-מפקד-האוגדה-תמונה-e1589194997461.png?fit=322%2C90&ssl=1)
תיאור העיטור
ביום חמישי, י”ג במרחשוון תשע”ד, 21 באוקטובר 2013, חדר מחבל על טרקטור עמוס במטען נפץ, למוצב “רמה” שבו שהה הגדוד. רב- טוראי בהגאת נתקל במחבל בזמן שטיפל ברכב ברחבת החימוש. רב- טוראי בהגאת זיהה את המצב והתעשת במהירות. יזם, חתר למגע ופעל מעבר למצופה מחייל תוך סיכון אישי- הכול כדי למנוע הוצאה לפועל של הפיגוע ואובדן חיים של חבריו ליחידה. רב- טוראי בהגאת תותרי הפגין במעשיו אחריות אישית ואומץ לב הראויים לציון.